PRACA

PWP Katowice to znana marka solidnej firmy, lecz za nią stoją ludzie którzy stanowią o jej sile i potencjale.

Wszyscy nasi pracownicy to specjaliści w swoich dziedzinach, którzy zdobywali doświadczenie realizując i uczestnicząc w wielu największych inwestycjach związanych z budową oczyszczalni, przepompowni czy też unowocześnianiem przedsiębiorstw z branży chemicznej i spożywczej.

PWP Katowice to zgrany i otwarty zespół, w którym uzupełniają się nawzajem umiejętności tak, by zaoferować Klientom kompleksowy zestaw usług. W naszej pracy bardzo cenimy współpracę z biurami projektów, przedsiębiorstwami inżynieryjno-budowlanymi i jednostkami administracji publicznej czy innymi inwestorami. W trakcie planowania i realizacji inwestycji stają się oni częścią zespołu, którego zadaniem jest stworzenie dopasowanego do potrzeb rozwiązania.

Wśród naszych pracowników promujemy stałe podnoszenie kwalifikacji kierując kadrę wyższego i średniego szczebla na szkolenia, która następnie przekazuje swoją wiedzę podległym im kolegom. Obok wiedzy i umiejętności, od pracowników oczekujemy wyobraźni i intuicji, umiejętności pokonywania trudności, otwartości na zmiany, odwagi i charakteru, sumienności wobec firmy i współpracującego otoczenia.

Stawiamy na ludzi o dużym potencjale.


PWP Katowice oferuje atrakcyjną pracę w prężnie rozwijającej się firmie, konkurencyjny system wynagrodzeń,
oraz ciągły rozwój poprzez stawianie kolejnych wyzwań.AKTUALNE OFERTY PRACY:
BRAK
>> więcej informacji

Copyright by www.pwpkatowice.pl       Wszelkie prawa zastrzeżone.